Układanie kostki brukowej Warszawa

Już od ponad 15 lat zajmujemy się układaniem kostki brukowej Warszawa i okolice. Działamy rzetelnie i profesjonalnie. Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy wszystko począwszy od materiału, roboty ziemne, projekt, aranżacje i wykonanie. 3 letnia gwarancja.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy

Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętu i maszyn budowlanych. W połączeniu z doświadczonym zespołem specjalistów, sprawnie i szybko wykonamy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Wieloletnie doświadczenie w układaniu kostki brukowej zapewnia Państwu pełen komfort. Od projektu - przez dokładne obliczenia ilości potrzebnych materiałów i przedstawienie realnego terminu i ceny - aż po doskonały efekt końcowy.

Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów dostosowanych do potrzeb klienta. Do każdego zlecenia dobieramy odpowiednich specjalistów z naszego zespołu oraz sprzęt i maszyny w zależności od zakresu prac. Układanie kostki brukowej planujemy w taki sposób, aby sprawnie i bezpiecznie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty.

2007
Rok założenia
ponad 300
Wykonanych realizacji
 • Kompleksowe usługi brukarskie (wraz z materiałem)
 • Budowa placów i parkingów
 • Budowa dróg osiedlowych
 • Niepowtarzalne Projekty z kostki brukowej (brukarstwo artystyczne)
 • Powierzchnie wokół magazynów i hal
 • Maszynowe układanie kostki brukowej
 • Budowa podjazdów, chodników, alejek, schodów, tarasów
 • Przepusty drogowe
 • Naprawy brukarskie oraz inne usługi bezpośrednio z tym związane
 • Roboty ziemne tj. korytowanie podłoża, wywóz urobku, niwelacja terenu
układanie kostki brukowej w Warszawieukładanie kostki brukowej Warszawa
3 letnia gwarancja
Na wykonane usługi wystawiamy pisemną gwarancję na okres 36 miesięcy ( 3 lata ).

Układanie kostki brukowej Warszawa i okolice - firma brukarska 15 lat doświadczenia

Świadczymy usługi układania kostki brukowej w Warszawie i okolicach od ponad 15 lat. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak również firmami i instytucjami. Wykonujemy każdy rodzaj robót od małych alejek, tarasów, schodów, po drogi, place i parkingi z kostki brukowej. Posiadamy niezbędny sprzęt do maszynowego układania kostki brukowej, dzięki czemu w krótkim czasie możemy bardzo dokładnie ułożyć nową kostkę. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem i zapewniamy doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.

Kostka brukowa jest obecnie najbardziej odpornym na zamarzanie materiałem dostępnym na rynku. . Dodatkowo przy prawidłowo ułożonej kostce dzięki brukarstwo Warszawa nie będą się tworzyły kałuże, jak to bywa w przypadku korzystania z alternatywnych materiałów. Taki stan rzeczy wynika z dwóch powodów:

Po pierwsze sama kostka jest tak skonstruowana (niezależnie od wzoru/koloru), że praktycznie nie przyjmuje wody. Oznacza to, iż nawet podczas zanurzenia elementu w wodzie, materiał wewnątrz pozostaje suchy. Wobec tego woda nie jest w stanie zniszczyć powierzchni żadnego choćby fragmentu chodnika, czy podjazdu.

Po drugie kostka brukowa układana jest na specjalnie przygotowanym, przepuszczalnym podłożu. Odpowiednie przygotowanie miejsca pod układaną kostkę gwarantuje stabilizację elementów układanych i prawidłowe odprowadzanie wody opadowej.

Myślisz o zastosowaniu kostki brukowej na swoim placu, parkingu, drodze, posesji? Poza korzyściami wizualnymi, kostka brukowa spełnia dużo przydatnych funkcji. Zadzwoń do nas, a pomożemy w doborze najlepszego rodzaju kostki dla Twoich potrzeb.

Układanie kostki brukowej firma i cena za metr - korzyści

Cena za metro układania kostki brukowej uzależniona jest od wielu czynników. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szybką i konkretną wycenę i dobrą cenę usług brukarskich. Wysoka popularność kostki brukowej w czasie ostatnich dwóch dekad wynika z jej odporności na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Produkowana jest z różnych materiałów , np. z kamienia, betonu czy klinkieru. W zależności od potrzeb, powinniśmy dobrać materiał z którego kostka jest wykonana tak, aby jak najlepiej spełniała swoje zadanie. Obecnie chodnik, plac, parking czy podjazd, zbudowany za pomocą tego materiału cechuje się najwyższą żywotnością powierzchni użytkowej.

 • kostka brukowa jest bardzo prosta w utrzymaniu
 • łatwe czyszczenie
 • wysoko odporne na eksploatacje oraz różne ciężkie warunki atmosferyczne
 • zabezpieczają elewacje przed zabrudzeniami
 • w przypadku uszkodzeń naprawa jest bardzo prosta i nie wymaga kosztownych remontów całości
 • bezproblemowe odprowadzanie wody opadowej
Działamy Rzetelnie

Przez lata działalności wykonaliśmy ponad 300 projektów, które już od wielu lat z powodzeniem służą naszym Klientom. Działamy rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Pozytywne opinie naszych klientów, którzy polecają nas dalej swoim znajomym i rodzinie to najlepsze potwierdzenie naszej wysokiej jakości. Zawsze staramy się spełnić wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów, aby dostarczyć usługi na najwyższym poziomie.

Nowoczesny park maszynowy i wymagające projekty

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z bogatym parkiem maszynowym i ciężkim sprzętem umożliwia nam wykonywanie projektów wymagających dużego zaplecza np. duże parkingi, place, drogi jak również wykonywanie skomplikowanych wzorów, które są piękną ozdobą dla domu i okolicy. Wykonamy również wszelkie niezbędne roboty ziemne, niwelacje terenu itp.

Terminowość i profesjonalizm

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego układanie kostki brukowej wykonujemy w wyznaczonym terminie, bez zbędnych opóźnień. Przed rozpoczęciem prac i zapoznaniu się z projektem i potrzebami, przedstawiamy plan z harmonogramem prac i realnym terminem, czasem wykonania i kosztami. Zakres prac dostosowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb danego projektu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

Korzyści z profesjonalnego układania kostki brukowej w Warszawie

Zawsze może się zdarzyć sytuacja, w której musimy się dostać pod nasz nowo ułożony chodnik w celu np. wymiany uszkodzonej rury. W takim wypadku, posiadając chodnik ułożony z kostki brukowej, nie ma z tym problemu. W miejscu, w które musimy się dostać wystarczy wyjąć konieczną ilość elementów i można swobodnie przeprowadzić potrzebne prace. Po ich zakończeniu, z zachowaniem odpowiedniej techniki, można chodnik ułożyć z powrotem.

Co zrobić w przypadku gdy chcielibyśmy odświeżyć wygląd naszego placu? To bardzo proste. Wystarczy pozbyć się elementów tworzących stary wzór i można w dowolny sposób zaprojektować wygląd na nowo. Można w tym celu dołożyć trochę świeżej kostki w nowym kolorze i już mamy całkiem nowy dla oka obiekt.

O ile sam materiał jest praktycznie bezkonkurencyjny i względem pokrewnych materiałów nie posiada wad, to jest jedna przyczyna niezadowolenia z kostki. Jest nią brak fachowego podejścia i złe ułożenie, co w konsekwencji prowadzi do nierównej nawierzchni, zalegania wody (tzw. kałuż), czy szerokich szpar między rzędami. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów zajmujemy się również demontażem kostki brukowej i poprawnym jej montażem, tak, aby takie problemy nigdy nie występowały.