Kontakt

wykonanej inwestycji jest dla nas priorytetem

BRUKERO Tomasz Żelazowski

Zadzwoń i umów się

+48 797 118 620

Napisz do nas

brukero@wp.pl

A jak to wygląda w praktyce...

Czyli usługa
brukarska
krok po kroku

KROK 1

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Ustalimy dogodny dla Państwa termin spotkania.

Forumlarz kontaktowy

KROK 2

Podczas spotkania musimy zapoznać się z terenem, na którym będą prowadzone prace brukarskie (warunki wodno-gruntowe) oraz dokonać pomiaru metrażu potencjalniej nawierzchni z kostki brukowej.

W trakcie rozmowy z klientem poznajemy jego oczekiwania i wyobrażenia co do zagospodarowaniaprzestrzeni wokół swojego domu, firmy itp.( np. kolorytyki nawierzchni). Po zebraniu niezbędnych informacji możemy przystąpić do sporządzenia kosztorysu czyli naszej oferty cenowej.

W kosztorysiewymienione są wszystkie prace jakie będą wykonane i podana jest icgh ilość i cena. W przypadku nawierzchni będzie to cena za 1m2 zaś w przypadku obramowania nawierzchni czyli obrzeże chodnikowe lub krawężnik cena za metr bieżący (mb).

Proponowane ceny mogą ulec jeszcze zmianie w wyniku nogocjacji cenowych z klientem. Klient otrzymując gotowy kosztorys, dokładnie już wie czy stać go na daną usługę.Po akceptacji kosztorysu, można przejść do kolejnego kroku, czyli podpisania umowy. Umowa jest równoprawna: chroni interesy zarówno inwestora jak i wykonawcy. Umowa określa termin realizacji usługi, harmonogram prac i płatności oraz cenę usługi. Dobrze ułożony harmonogram prac znacznie przyspieszy realizację usługi, nie powodując żadnych przestojów i opóźnień.

Teraz możemy przystąpić do realizacjiusługi brukarskiej. Na 2-3 dni przed planowanym rozpoczęciem prac brukarskich informujemy inwestora o swojej gotowości. Przed rozpoczęciem prac ważne jest żeby jeszcze ostatecznie potwierdzić wszelkie założenia co do zakresu usługi, kształtu nawierzchni itp. Zawsze dobrze jest ustalić to wszystko tak, żeby później nie było niepotrzebnych niedomówień.

Po wykonaniu usługi przechodzimy do rozliczenia prac brukarskich. Po dokonaniu ostatecznego pomiaru prac następuje rozliczenie obu stron. Następnie wykonawca na wykonane usługi wystawia pisemną gwarancję. Gwarancja obejmuje okres 3 lat ( 36 miesięcy).

Gwarancja dla większości wykonawców jest "złem koniecznym", ale nie dla naszej firmy. Pewni wysokiej jakości swoich usług i wykorzystanych materiałów najlepszych producentów gotowi jesteśmy wystawić gwarancję na okres 3 lat. Powszechnie wiadomo, że ułożona kostka jeśli wytrzyma pierwszą zimę, to służyć nam będzie przez następne wiele lat.