Układanie kostki brukowej Piastów

Na czym polega praca brukarza?

Do podstawowych zadań każdego brukarza należy usuwanie starego bruku oraz płyt betonowych. Dodatkowo osoby zatrudnione w branży brukarskiej przygotowują podłoże do realizacji zadań, prac i remontów. Najważniejsze jest jednak właściwe ubicie ziemi pod kostkę. W przeciwnym razie układanie kostki brukowej jest trudne, a całość krzywa i wyboista. Nowy materiał na drogi i ścieżki z kostki drukowej powinien być ułożony zgodnie z wymogami i wytycznymi budowlanymi.

Jakie obowiązki posiada brukarz?

*rozładunek, transportowanie kostki z samochodów i palet do miejsca układania,

*przygotowanie podłoża pod kostkę,

*układanie bruku w wyznaczonym miejscu,

*wykonywanie ogólnobudowlanych prac wykończeniowych.

Brukarz jest narażony na mnóstwo uszkodzeń fizyczny a między innymi są one taki:

*kontakt z gorącymi elementami

*hałas (jednym z głównych wyposażeni brukarza są nauszniki wygłuszające, które mają za zadanie ochronę bębenków słuchowych)

*mikroklimat

*uderzenie, przygniecenie, potrącenie przez przemieszczające się przedmioty, pojazdy

*energia elektryczna

*uszkodzenie po przez spotkanie z ostrymi narzędziami oraz elementami

*nieudolne posługiwaniem się maszyną brukarską bądź młotem - oczywiście ten podpunkt nie bierzemy pod uwagę wynajmując firmę Brukero a już tłumaczę dlaczego.

O co się nie musisz martwić wynajmując firmę Brukero w miejscowości Piastów.

Zacznijmy od tego, że firma Brukero jest naprawdę wyjątkową działalnością.

A zapytasz dlaczego tak jest?

Otóż, prowadzimy aktualizację wiedzy dotyczącej możliwości dostępnych materiałów na rynku tak by każdy z naszych pracowników miał świadomość większą niż przeważnie jest wymagana. Kostka jest surowcem z którym na co dzień się obchodzimy. Dlatego warto taką widzę posiadać. Na tym nie kończymy. Również prowadzone są przez nas szkolenia dla pracowników tak by mieli możliwość nauki paru technik układania oraz cięcia kostki brukowej.

Dlaczego paru a nie jednej? Jest to dziecinnie proste, ponieważ nie w każdej sytuacji daną technikę można zastosować. Kostki są różne. Inaczej się je nacina bądź również potrzebujemy inny kształt niż standardowo. Dlatego zamawiając firmę Brukero nie narażasz się na żadne przykre sytuacje, za to my dzięki aktualizowanej wiedzy możemy Ci z łatwością doradzić jakiej kostki należy użyć, jaka konstrukcja byłaby najlepsza dla podanego podłoża.

Kim jesteśmy?

Ponieważ pracownicy pracujący dla firmy Brukero są ekspertami od układania kostki brukowej. Dlaczego? Bo my za wszelką cenę chcemy zadbać o to by kostka brukowa ułożona na Twojej posesji była perfekcyjna. Zależy nam by praca którą wykonujemy była bardzo dobrze wykonana. Prowadzimy dużo szkoleń tak by nowi pracownicy mogli nabyć wiedzę z układania koski brukowej oraz tak by ci dłużej funkcjonujący w naszej firmie pracownicy mogli sobie taką wiedzę utrwalać.  

Zapraszamy do kontaktu i współpracy