Usługi brukarskie Ząbki

Usługi brukarskie Ząbki dotyczą zawodu oraz technik, jakie pochodzą sprzed wielu wieków. Kostka brukowa to sposób na niezawodną oraz trwałą inwestycję na lata, czego dowodzi nawet historia.

 

Historia bruku

Współcześnie coraz częściej odchodzi się od asfaltu i innych pokryć powierzchni. Stopniowo okazuje się, że nie jest one zbyt trwałe, a chodniki niejednokrotnie nawet po kilku miesiącach stosowania zaczynają się szczerbić. Dlatego od kilku lat panuje trend, jaki pozwala powrócić do korzeni i zastąpić nowoczesne, lecz niezbyt piękne metody pokrywania ulic, parków i parkingów na rzecz kostki brukowej. Była ona już znana w starożytnym Rzymie w IV wieku przed naszą erą. Pod koniec II wieku naszej ery Rzymianie wybudowali już setki kilometrów brukowanych dróg, współczesnych autostrad, poprowadzonych na przestrzał. Wkrótce drogi zaczęły rozpościerać się nie tylko na terenie Cesarstwa, ale zaczęły prowadzić do innych krain, jak Francja czy Beliga, a nawet Egipt. Współczesna kostka brukowa jest wykonywana nieco innymi metodami (wówczas wyłącznie ręcznie z pomocą zwierząt), różni się technikami, ale można śmiało powiedzieć, że ogólna idea wywodzi się z Rzymu. Ówcześnie, podobnie tak jak i dziś rozwój dróg przyczynił się do poprawienia funkcjonowania miast, przekazywania informacji, oraz dostęp do wielu miejsc na terenie Cesarstwa i za granicą.

 

Usługi brukarskie z doświadczeniem i wiedzą

 

Nasza firma usługowa jest świadoma ciekawej, bogatej historii bruku. Chcemy zapewnić, że nie jesteśmy tylko bezmyślnymi pracownikami, wykonującymi pracę fizyczną, ale zorganizowaną grupą. Zależy nam na jak najlepszym wykonaniu prac, tak aby służyły one równie dobrze i długo jak słynne rzymskie drogi. Przy tym wszystkim cenimy sobie także wysoką estetykę. Działamy na jasnych, przejrzystych zasadach, sporządzamy kosztorysy oraz robimy ekspertyzy miejsc, w których będziemy być może pracować. Do usług brukarskich Ząbki należą:

 

budowa placów

budowa dróg osiedlowych

brukarstwo artystyczne

place z kostki brukowej

kostka brukowa

drogi z kostki brukowej

ekspersowa praca przy kryciu kostką brukową,

budowa parkingów,

naprawa kostki brukowej.

 

Między klientem a firmą podpisywana jest równoprawna, w pełni legalna umowa, wiążąca obie strony. Chroni ona je w sposób prawny całą inwestycję od początku, czyli od projektu, aż do jej zakończenia. Ponadto po zakończeniu prac klientowi przysługuje trzyletnia gwarancja, w ramach której dokonujemy napraw, jakie powstały w wyniku błędów konstrukcyjnych i nie tylko. Ponieważ jesteśmy pewni swoich umiejętności oraz rzetelności, nie obwiamy się tak długiego czasu gwarancji. W usługach brukarskich Ząbki klient nie musi martwić się o nic, jednocześnie jest informowany o każdym nowym kroku w inwestycji. Czas pracy jest dostosowany do niego. Przed rozpoczęciem pracy umawiamy się, czy termin jest dogodny. W razie potrzeby można go przełożyć na inny czas. Chcemy ustalić wszystko z klientem, aby nie stwarzać żadnych niedomówień. Z reguły klienci są zadowoleni z takiego przebiegu współpracy.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy