Usługi brukarskie Milanówek

Usługi brukarskie Milanówek to nie tylko zbudowa powierzchni kostką brukarską, ale także naprawa. Jeśli dawne wykonanie było solidne i wartościowe, to naprawa i remont kostki brukowej nie jest zbyt skomplikowane.

 

Remontowanie kostki brukowej

Kostka brukowa nie bez powodu jest popularnym rozwiązaniem od wielu wieków. Poprawnie położona może spoczywać w jednym miejscu wiele, wiele lat, wymagając wyłącznie niewielkich napraw. Jeśli jest dobrze zrobiona wymianie podlegają tylko pewne części oraz elementy. Do wyjątków należą uszkodzenia materiału powstałe drogą chemiczną, z użyciem żrących substancji i detergentów. Poza tym większość usterek nie jest zbyt trudna w usunięciu. Usterki kostki brukowej, jakie zdarzają się najczęściej to narastający przez dłuższy czas osad z piasku i ziemi, gdzie zaczynają rozwijać się rośliny takie jak mech lub trawa. Zmniejszają one estetykę kostki oraz doprowadzają do zmiany koloru, dlatego trzeba ją regularnie czyścić. Czasami na kostce betonowej pojawiają się białe wykwity. Jest to wapno wychodzące z materiału. Usuwać białe wykiwity można za pomocą zwykłej myjki, ale bywa, że konieczny jest roztwór kwasu solnego. Bywa, że z konstrukcją kostki jest wszystko w porządku, ale powierzchnia wypełnień staje się szorstka, chropowata i odbarwiona. Wtedy naprawy dokonuje się przez posypanie piaskiem i rozprowadzanie go po powierzchni na mokro za pomocą szczotki, oraz ubicie fug za pomocą wibratora pyłowego zabezpieczonego nakładką. Kostka brukowa jest pokryciem bardzo kompatybilnym, mniejsze zarysowania i odpryski nie potrzebują naprawy, ponieważ z czasem same się zacierają.

 

Usługi brukarskie dla każdego

 

Jesteśmy ekipą dekarską, jaka świadczy kompleksowe usługi brukarskie Milanówek w zakresie budowy oraz naprawy kostki brukowej na terenie Warszawy i całego wojewódzctwa mazowieckiego. Do usług brukarskich Milanówek należą:

 

budowa placów

budowa dróg osiedlowych

brukarstwo artystyczne

place z kostki brukowej

kostka brukowa

drogi z kostki brukowej

ekspersowa praca przy kryciu kostką brukową,

budowa parkingów.

 

Pracujemy naprawiając kostkę brukową z różnych materiałów, przywracając jej dawną świetność. Niekiedy potrzebna jest wymiana materiałów, lecz rzadko zdarza się, że całości. Wystarczy wymiana poszczególnych elementów. Oczyszczamy kostkę z różnych zanieczyszczeń, począwszy od ziemi, piachu lub roślinności, skończywszy na zabrudzeniach chemicznych. Zapobiegamy i naprawiamy zaistniałe rozsuwanie się elementów kostki. Nasze usługi w zakresie naprawy i budowy pokryć placów, parkingów, chodników są całkowicie legalne i z korzyścią dla klienta, który może liczyć na przystępne ceny, ciekawe rozwiązania, gotowe projekty oraz wyjątkowo długi okres gwarancyjny. Dokonujemy także porawek brukarskich zarówno własnych, jak i innych wykonawców. Posiadamy ubezpieczenie, jakie jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla klienta, jak i nas samych. Trudnimy się także brukarstwem artystycznym. Wszystko to w błyskawicznym tempie, w terminie w całości dopasowanym pod klienta oraz do pory roku.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy