Usługi brukarskie Nadarzyn

Usługi brukarskie Nadarzyn należą do tych zleceń, które w jak największym stopniu dopasowują się do potrzeb klienta, także pod względem ceny. Staramy się, aby były przystępne i dopasowane do możliwości.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy

 

Ile kosztują usługi brukarskie?

 

Pytanie to jest dość skomplikowane, ponieważ zależy to od wielu czynników. Ceny nie są podyktowane wyłącznie kaprysem osób zajmujących się układaniem kostki, sprawa jest o wiele bardziej złożona. Przede wszystkim sprawa rozbija się o rodzaj kostki brukowej. W zależności od miejsca położenia potrzebny jest trochę inny jej rodzaj. Ceny kostki brukowej niezależnie z jakiego materiału wykonanej są liczone ze względu na jej grubość. W miejscach gdzie odbywa się wyłącznie ruch pieszy można śmiało położyć kostkę o grubości sześć centymetrów, ale na parkingach, podjazdach i drogach grubość automatycznie wzrasta, a wraz z nią i cena. Innym ważnym czynnikiem, jaki wpływa na cenę usług brukarskich jest wielkość terenu jaki będzie wykładany, w przypadku chodników na przykład ich szerokość. Na podstawie powierzchni wylicza się jaka ilość kostki będzie potrzebna i ile materiał ten będzie kosztował. Jeśli ceny materiałów danej firmy brukarskiej nie są odpowiednie dla klienta, może on poszukać tańszej kostki na własną odpowiedzialność. W cenie usług brukarskich znajduje się także instalacja odwodnieniowa. Nie jest ona zawsze montowana, ale w niektórych przypadkach jest niezbędna. Warto zapytać o to doświadczonego fachowca. Układanie kostki brukowej to również jej wykończenie. Same krawężniki lub inne elementy wykończenia nie liczą się jako układanie kostki, ale dodatkowa usługa, za jaką fachowcy pobierają opłatę. Ceny za ułożenie kostki brukowej na jednym metrze kwadratowym to minimum dwadzieścia pięć złotych.

 

Usługi brukarskie fachowo

 

Nasze usługi brukarskie Nadarzyn są ofertą korzystną dla klientów. Jesteśmy ekipą w pełni profesjonalną. Zawsze idziemy klientom na rękę, a przed rozpoczęciem prac wykonujemy kosztorysy. Chociaż współpracujemy z najlepszymi wykonawcami kostki brukowej i posiadamy materiały stojące jakościowo bardzo wysoko, zostawiamy klientom wolną rękę w wynalezieniu własnego materiału, jeśli tego chce. Warto pamiętać, że dobra jakościowo kostka swoje również kosztuje. Klient kupuje zamienniki na własną odpowiedzialność i wówczas gwarancja nie obejmuje kostki. Jeśli klient decyduje się jednak oddać nam wszystkie sprawy, zapewniamy kompleksowe wykonanie usług brukarskich Nadarzyn. Należą do nich:

 

budowa placów

budowa dróg osiedlowych

brukarstwo artystyczne

place z kostki brukowej

kostka brukowa

drogi z kostki brukowej

ekspersowa praca przy kryciu kostką brukową,

budowa parkingów,

naprawa kostki brukowej.

 

Zapewniamy budowę z użyciem najlepszych materiałów, wykończenie, podbudowę, dopasowanie powierzchni, szybką pracę. Nasze kostki są nie tylko funkcjonalne ale także estetyczne, a wręcz artystyczne. Zapewniamy także naprawę uszkodzonej kostki, oraz jej konserwację. Nasza firma wprowadza wiele ulg oraz promocji, tak aby usługi brukarskie Nadarzyn były tylko formalnością.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy