Usługi brukarskie Raszyn

Usługi brukarskie Raszyn stawiają na dobrze znane tradycyjne metody kładzenia bruku oraz materiały, jakie są znane i wykorzystywane od starożytności. Jednocześnie wciąż patrzymy w przyszłość, sięgając po różne wariacje na ich temat.

 

Jakie są rodzaje kostki granitowej?

 

Współcześnie mamy szereg rozwiązań, jakie pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie kostki brukowej wykonanej z granitu. Istnieją nie tylko różne kolory i odcienie tego materiału, ale także sposoby tworzenia, kształty. Otwiera to drogę do wielu ciekawych możliwości, niezliczonej ilości wzorów, połączeń odcieni. Dzięki temu każdy klient ma szansę uzyskać niepowtarzalny, oryginalny efekt, nawet niewielkim kosztem. Nasza firma wykorzystuje do pracy głownie kostkę granitową wytworzoną przy pomocy trzech nadrzędnych technik. Rodzajami kostki granitowej, czyli kamiennej, tak jak na przykład wykonanej z innej skały jak bazalt, są kostka łupana, cięta oraz cięto łupana. Pierwsza technika pozwala na uzyskanie kostki, o nieregularnych kształtach oraz nierównych ścianach. Chociaż są zbliżone wielkością, to każda pojedyncza kostka jest nieco inna. Ma to swój urok i nadaje się doskonale do miejsc, które są częściowo związane z naturą. Ułożenie takiej kostki jest trochę trudniejsze i wymaga fachowej ręki, ale efekt jest tego wart. Inną wersją jest kostka cięta. W tym celu wykorzystuje się specjalne piły, jakie charakteryzują się wielką twardością, najszęściej z końcówką diamentową. Daje to wyobrażenie jak twardy i niezawodny musi być granit. Ta kostka jest regularna i gładka. Trzeci rodzaj kostki to połączenie tych dwóch, w wyniku czego tylko góra i dół płaszczyzn kostki są równe. Istnieje ponadto szereg technik mających na celu uszlachetnić lub zmienić powierzchnię kostki. Może to być na przykład szlifowanie, wizualne postarzenie kostki, cieniowanie. To wszystko zmienia fakturę powierzchni i czyni kostkę jeszcze bardziej oryginalną.

 

Usługi brukarskie artystycznie i trdycyjnie

 

Nasze usługi brukarskie Raszyn odpowiadają w pełni na potrzeby klientów, tworząc niepowtarzalne wzory. Posiadamy u zaprzyjaźnionych producentów wiele rodzajów i kolorów kostek, jakie pozwalają na tworzenie wyjątkowych, a przy tym bardzo trwałych pokryć kostki. Chcemy w jak najbardziej szczegółowy sposób oddać zamysł klienta oraz projekt. Dzięki nowoczesnej technice jesteśmy w stanie tego dokonać, włączając w to zaawansowane techniki produkcji oraz wykorzystanie maszyn i ciężkiej ludzkiej pracy. Usługi brukarskie Raszyn to:

 

budowa placów

budowa dróg osiedlowych

brukarstwo artystyczne

place z kostki brukowej

kostka brukowa

drogi z kostki brukowej

ekspersowa praca przy kryciu kostką brukową,

budowa parkingów,

naprawa kostki brukowej.

 

Na naszej firmie spoczywa wielka odpowiedzialność, ponieważ tworzymy najbliższe otoczenie wielu ludzi. Siłą rzeczy musi ono być jak najlepsze pod względem eksploatacji, jak również dobra jakość nie powinna odbijać się na nienagannym wyglądzie. Dzięki wspólnym wysiłkom całej ekipy, umysłowym i fizycznym zaangażowaniu wielu ludzi jesteśmy w stanie tego dokonać w krótkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy