Usługi brukarskie Stare Babice

Usługi brukarskie Stare Babice gwarantują wysoką jakość, a także wsparcie i komentarz do każdego rodzaju kostki. Staramy się pomóc klientom, aby długi czas po zakończeniu gwarancji kostka nie traciła na jakości.

 

Czyszczenie kostki brukowej wodą

 

Kostka brukowa jest narażona na co dzienny kontakt z wieloma różnymi substancjami. Niekiedy nie da się uniknąć zabrudzenia, a niektóre z nich są bardzo trudne do usunięcia. Problem częściowo potrafi rozwiązać impregnacja kostki, ale nie w każdym wypadku klienci decydują się na taką opcję z jakiś przyczyn do tej pory o niej nie słyszeli. Jednak warto zdecydować się na impregnację, ponieważ nie tylko zabezpiecza ona powierzchnię, ale także czyni ją łatwiejszą do czyszczenia zwykłą wodą. Jeśli kostka nie jest zabrudzona trwale, do jej oczyszczenia wystarczy właśnie zwykła czysta woda. Wykorzystywane jest dodatkowo ciśnienie, dlatego bardzo przydaje się myjka ciśnieniowa. Pozwala to na zmycie zabrudzeń z powierzchni kostki brukowej w postaci piasku, błota, odpadków pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Czyszczenie wodą kostki brukowej jest odpowiednie w przypadku powierzchni prywatnych, ulokowanych w ogrodach, z daleka od miast i często używanych miejsc. Wystarczy w zupełności z dala od parkinków i podjazdów, gdzie jest duże prawdopodobieństwo zabrudzenia wyciekającym olejem silnikowym lub innymi płynami powszechnie stosowanymi w urządzeniach mechanicznych. W przypadku innych miejsc niestety kostka musi zostać na trwałe zaimpregnowana lub czyszczona regularnie za pomocą znacznie mocniejszych środków.

 

Usługi brukarskie kompleksowo

 

Nasza firma brukarska, aktywna na rynku od wielu lat, autor mnóstwa udanych inwestycji, jest także godnym zaufania doradzcą w zakresie kostki brukowej. Nie ma ona dla nas żadnych tajemnic. Chętnie wysłuchujemy klientów i udzielamy rad w zakresie koserwowania kostki, zastosowania różnych elementów, konserwacji, impregnacji oraz zasad dbania o kostkę. Dzięki tym wszystkim zabiegom poprawiamy stan kostki jeszcze na długo po tym jak już nie obejmuje jej gwarancja. Naprawdę zależy nam na zadowoleniu klientów. Usługi brukarskie Stare Babice to:

 

budowa placów

budowa dróg osiedlowych

brukarstwo artystyczne

place z kostki brukowej

kostka brukowa

drogi z kostki brukowej

ekspersowa praca przy kryciu kostką brukową,

budowa parkingów.

 

Zajmujemy się również impregnacją oraz remontem istniejących chodników, dróg i powierzchni parkingów, aby służyły przez kolejne lata i były bezpieczne w użytkowaniu przez wszystkich, niezależnie od wieku, sprawności fizycznej i stylu codziennego życia. Posiadamy ubezpieczenia, wydajemy gwarancje jakie są jednymi z najdłuższych na rynku brukarskim. Staramy się każdą inwestycję doprowadzać do końca. Nigdy nie zostawiamy klientów samych z problemami, życzeniami i pytaniami. Nie muszą oni szukać dodatkowej pomocy u innych osób, lub w internecie, ponieważ prezentujemy doskonały poziom wiedzy z zakresu kładzenia, wyboru oraz zastosowania kostki brukowej, rodzajów i sposobów wykonania podłoża.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy