Układanie kostki brukowej Ożarów Mazowiecki, usługi brukarskie

Zajmujemy się brukarstwem Ożarów Mazowiecki i okolice. Wykonujemy usługi oraz dostarczamy materiał po dobrej cenie. Nasze oferta jest skierowana do firm ( hale, parkingi, drogi) oraz klientów indywidualnych (posesje prywatne, podwórka, domy). Współpracujemy także z gminami, instytucjami publicznymi.

Otrzymaj Bezpłatną Wycenę
Zadzwoń - doradzimy i pomożemy
2007
Rok założenia
ponad 300
Wykonanych realizacji
  • budowa placów
  • budowa dróg osiedlowych
  • brukarstwo artystyczne
  • place z kostki brukowej
  • kostka brukowa
  • drogi z kostki brukowej
  • budowa parkingów
  • oraz inne usługi związane z brukarstwem, robotami ziemnymi itp.
Skontaktuj się z nami
układanie kostki brukowej ożarów mazowiecki
3 letnia gwarancja
Na wykonane usługi wystawiamy pisemną gwarancję na okres 36 miesięcy ( 3 lata ).

Brukarstwo Ożarów Mazowiecki na najwyższym poziomie

Pracujemy nad miejscami, jakie będą przez wiele lat służyły nieprzerwanie pokoleniom użytkowników. Kostka brukowa to inwestycja na wiele lat, dlatego na nasze realizacje udzielamy 3 letniej gwarancji. Pracując nie opieramy się na materiałach słabej jakości. Dostarczamy materiały wysokiej jakości, solidne i od sprawdzonych producentów w lepszej cenie. Nie warto inwestować w materiały tanie, lepiej zapłacić wyższą cenę, ale za to mieć pewność, że w najbliższym czasie nie będzie potrzebny remont.

Układanie kostki brukowej to proces, który składa się z kilku kroków. Na początku zajmujemy się projektowaniem, jakie dotyczy planu ułożenia kostki, określenie ilości potrzebnych materiałów i obliczenie powierzchni. Następnie wykonujemy wykop o odpowiedniej głębokości i przystępujemy do układaniu krawężników. Mają one za zadanie zapobiegać zasypaniu powierzchni i utrzymywać kostkę w prawidłowej pozycji. Kolejny etap obejmuje wykładanie podbudowy i jej wyrównania za pomocą ubijania ziemi pod materiał. Ostatnie kroki to układanie kostki i zagęszczanie nawierzchni, jak również wysypanie piasku. Warto podkreślić, że aspekt ten zapobiega luzowaniu się kostki brukowej na posesji.

brukarstwo ożarów mazowiecki usługi

Kompleksowe usługi brukarskie od ponad 15 lat

Usługi brukarskie Ożarów Mazowiecki opierają się w dużej mierze na doświadczeniu. Przez ponad 15 lat działalności wykonaliśmy setki realizacji, które pozwoliły nam zdobyć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w dziedzinie układania kostki brukowej. Staramy się, aby nasza praca była efektywna i dawała funkcjonalne powierzchnie do każdego typu ziemi.

Na swoje prace dajemy gwarancję. Nasz zespół, w połączeniu z nowoczesnym sprzętem i najlepszym materiałem zapewniają, że nasza realizacja będzie udana, trwała na długie lata i zadowalają każde wymagania. Korzysta z tego i będzie korzystało jeszcze wiele zadowolonych klientów. Próżno szukać ekipy brukarskiej o tak zaawansowanych umiejętnościach, jak nasza. Oferujemy profesjonalne układanie kostki brukowej, które wykonujemy z należytą starannością i zachowaniem doskonałej jakości. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w tym zakresie, dlatego zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie korzystania z usługi.

Chcemy aby kostka brukowa spełniała swoje zadanie w najwyższym stopniu – doskonale odprowadzała wodę oraz przez długi czas wyglądała jak nowa. W tym celu stosujemy najlepsze materiały oraz techniki. Włączamy to techniki maszynowe, ale ponadto posiadamy wszelkie niezbędne umiejętności w tradycyjnym, ręcznym układaniu kostki. Do usług brukarskich Ożarów Mazowiecki należą:

Zalety wykorzystania kostki brukowej

Kostka brukowa jest tworzona z różnych surowców i wielu rozmiarach, co pozwala dopasować ją do oczekiwań klienta. Co ciekawe, jest to materiał bardzo wytrzymały, twardy, mrozoodporny i odporny na ścieranie oraz obciążenia. Wybór najlepszego rozwiązania zależy od przewidywanego ruchu i przeznaczenia powierzchni, co warto mieć na uwadze. Nieco mniejsze rozmiary dobrać można na ścieżkach ogrodowych, natomiast grubsze kostki sprawdzą się nawet na placach, gdzie występuje intensywne użytkowanie.

Zaletą kostki brukowej jest niskonasiąkliwość. Powierzchnie ułożone za pomocą kostki odznaczają się bardzo dobrą zdolnością odprowadzania wody do podłoża. To z kolei sprawia, że nawet obfite deszcze nie generują ryzyka powstawania kałuży. Nie zapominajmy o walorach estetycznych, jakie daje kostka brukowa. Prezentuje się atrakcyjnie w każdym miejscu i dodaje otoczeniu charakteru. Ogromnym plusem jest także łatwość montażu i demontażu. Z pomocą naszej firmy założenie kostki brukowej przebiegnie sprawnie i terminowo.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy