Budowa dróg osiedlowych anin

Drogi osiedlowe z kostki Anin

Coraz większą popularnością cieszą się drogi, ścieżki i alejki wykonane z kostki brukowej. Obserwujemy stały wzrost zainteresowania usługą nie tylko w Aninie, ale także w okolicznych dla stolicy miejscowościach.

Jesteśmy profesjonlaną firmą brukarską, zajmującą się brukowaniem kostką brukową i granitową od dłuższego czasu. Nasz zespół to wykwalifikowani, nieprzypadkowi pracownicy z pasją i doświadczeniem, a także wiedzą, która okazuje się zbawienna podczas prac w trudnym terenie, wykonywania niestandardowych nawierzchni, a także prac wymagających od zespołu zabezpieczenia skarp i terenów nachylonych.

 

Brukujemy drogi osiedlowe i nie tylko. Każda ze stworzonych przez nas tras jest dostosowana do warunków, w jakich będzie użytkowana. Każdorazowo dobieramy rodzaj utwardzenia podłoża, materiały stosowane w tym celu, grubość warstwy, którą kładziemy, a także grubość stosowanej kostki do tego, jaki ruch będzie odbywał się wykonaną przez nas trasą.
Należy pamiętać, że to właśnie od ciężaru poruszających się po drodze osiedlowej obiektów, będzie zależała technologia, w jakiej droga zostanie wykonana.

Jako profesjonalny zespół brukarski, jesteśmy w stanie zapewnić Ci solidne i profesjonlane doradztwo, dobór materiałów i poszczególnych rozwiązań. Każda z przeprowadzanych przez nas inwestycji zostaje przemyślana, nie działamy na oślep, nie pracujemy powierzchownie, nie ukrywamy powstałych problemów, tylko je rozwiązujemy.
Z nami nie musisz martwić się o konieczność wprowadzenia jakichkolwiek poprawek po zakończeniu prac, nie musisz martwić się o naprawy, jakie będą potrzebne. Stowrzone dla Ciebie wybrukowane powierzchnie, nie tylko w Aninie, nie zapadną się, nie odkształcą, pozostaną przez wiele lat w ułożeniu, jakie zostało pozostawione przez zespół, który zakończył pracę. 

 

Na czym polegają kompleksowe usługi brukarskie w Aninie?

Kompleksowe usługi brukarskie świadczone w Aninie polegają na obsłudze naszych klientów od A do Z, od samego początku do końca.
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem wysokiej klasy, który pozwala nam na docieranie w miejsca trudnodostępne, tam gdzie inni nie dadzą rady, wykonujemy inwestycje, których nie podejmują się inni.
Ponadto nasz park maszynowy pozwala na wykonywanie pełnych usług, bez konieczności sprowadzania jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz i korzystania z prac obcych firm, a co za tym idzie komplikacji i niepotrzebnych nerwów.

Każda z naszych prac to:

- stworzenie indywidualnego projektu

- dobór rozwiązań i materiałów

- ustalenie ewentualnych wzorów i ozdób

- wyliczenie ilości materiału, jaki będzie potrzebny

- szybki dowóz brakujących elementów 

- nadwyżki bruku zostaną zabrane przez firmę, a Ty nie zapłacisz za nie ani złotówki

- promocyjne ceny materiałów, które kupowane są u naszych partnerów hurtowo

- solidną wycenę, po której cena się nie zmieni 

- przestrzeganie terminów oddania prac

- tworzenie elementów dodatkowych, jak: schody, klomby, kwietniki i wiele innych

- 3-letnia gwarancja udzielana na każdą z naszych usług

Zapraszamy do kontaktu i współpracy