Brukarstwo artystyczne anin

Brukero w Aninie

Brukarstwo artystyczne w Aninie, mogłoby się wydawać jak opcjonalnie coś co miało mieć wyłącznie funkcjonalne zastosowanie, może również zadowalać oko. Otóż to!

Czasy które nadeszły pozwalają na niesamowity rozwój naszej działalności, dla coraz to większego naszego zadowolenia oraz naszych klientów co otwiera przed nami dużo nowych szans.

Możliwości na rynku z każdą chwilą pojawia się coraz więcej. W dużej mierze jest kładziony nacisk na wrażenia estetyczne, które mają zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

Nadeszły czasy gdzie praktyka idzie w parze z ładnym wyglądem.

Czy w momencie, gdzie mamy możliwość pójść w fachowe ręce jest to do zrealizowania? Bez najmniejszych zawahań mogę odpowiedzieć, że Tak!

 

Ale zacznijmy od samego początku...

Czym jest brukarstwo artystyczne?

Najprościej rzecz ujmując jest to układanie kostki brukowej w najróżniejsze wzory czy kształty.

W Aninie mamy możliwość wypełnienia waszego placu we wzory jakie chcielibyście uzyskać.  Wzory powstają po przez ułożenie kostki, która wyróżnia się kolorystyką bądź kształtem.

Czego pragniesz?

Wzory geometryczne, formy, kształty różnej kategorii nawet najbardziej wymyślne jesteśmy w stanie zrealizować.

Możesz zaprojektować szablon jaki chcesz, bądź przekazać to specjaliście.

Ale czym bardziej poniesie nas fantazja tym koszty mogą się również powiększać.

 

Jaka jest cena ?

Cena brukarstwa artystycznego, jest uzależniona od tego co jest od nas wymagane. Jakie wzornictwo zostanie zasugerowane oraz jakiego materiału będziemy musieli użyć.

Wszystkie prace, które należy podjąć przed samym położeniem kostki takie jak wyrównanie oraz dopasowanie podłoża, również wchodzą do wyceny oraz oferujemy doradztwo co do funkcjonalności samego pomysłu bądź wyboru produktu, który chcielibyśmy wybrać .

Prosimy jednak o dokładną wycenę dotyczącą każdego projektu kontaktować się bezpośrednio z naszym specjalistą od brukarstwa artystycznego. Jest on w stanie nie tylko wycenić ale również doradzić jaki materiał użyć w danej kompozycji i na danym podłożu.

Co jesteśmy w stanie dla was zrobić?

W Aninie jesteśmy w stanie zająć się ułożeniem takie podłoża oraz proponujemy doradztwo w kwestii funkcjonalności materiałów wybranych do realizacji brukarstwa artystycznego.

Pamiętajmy o głównym celu jakie musi spełniać nasze wspólne działanie.

Jest to kwestia wizualna. Efekt końcowy jest zaskakująco zadowalający.

Często nie potrafimy sobie wyobrazić, że ze zwykłych prostych materiałów jak kostka, można utworzyć coś interesującego, dającego tak estetyczne oraz artystyczne zagospodarowanie powierzchni.

Brukarstwo artystyczne daje wizytówkę każdemu właścicielowi posiadłości na której się znajduje. Jest to nadzwyczajna dbałość o szczegóły, a w poniektórych sytuacjach charakteryzuje się niesamowitą pomysłowością.

Jednak nie zapomnijmy o funkcjonalności naszego wykonania. 

Kostka będzie służyć nam wiele lat nie zniszczy się pod ciężarem kół, ani  przy żadnej pogodzie. A będzie cieszyć nadzwyczajnie oko przy każdym spacerze z dziećmi. Starannie i sumiennie podchodzimy do każdej pracy tak by efekt mógł się zachować na długie lata.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy