Brukarstwo Warszawa Wawer

Wymagania na stanowisko brukarza

Wymagania dotyczące kandydatów na brukarza nie są zbyt duże. Najważniejsze to sprawność fizyczna i zdrowie. Nie wymagane są tutaj żadne szkolenia i dodatkowe papiery, tak naprawdę każdy zdrowy człowiek może podjąć się tej pracy.

Wymagania w firmie Brukero

Do aplikacji w firmie Brukero nie posiadamy dużo wymogów bo sami potrafimy nauczyć naszych pracowników działania według naszych zasad na stanowisku brukarza. Oferujemy naszym pracownikom szkolenia by mogli posługiwać się wieloma technikami w układaniu kostki brukarskiej. Zwracamy w naszej pracy uwagę na skrupulatność i dokładność swoich działań. Ponieważ największym naszym sukcesem jest pełne zadowolenie klientów.

Dlatego nie straszne nam są nowe wyzwania oraz najróżniejsze pomysły związane z kładzeniem kostki brukowej. Przy każdych nowych trudnościach, które nas spotykają podnosimy głowę do góry i ze wzmożonym apetytem podejmujemy się ich, ponieważ gwarantuje nam to nowe doświadczenia z których możemy wynieść lekcję.

Choć rzadko kiedy jest coś w stanie nas zaskoczyć. Posiadamy wieloletni bagaż doświadczeń w kategorii usług brukarskich. Podejmiemy się każdego wyzwania nawet oczekiwań najbardziej wymagającego klienta.

Funkcje kostki brukowej

Układanie kostki brukowej tak aby kostka spełniła swoje zadanie, a nawierzchnia oraz podjazd do garażu nie uległy uszkodzeniu, trzeba ją prawidłowo ułożyć. Układanie kostki nie jest trudne, warto jednak wiedzieć jak to zrobić, by wytrzymała wszelkie obciążenia i razem z elewacją była wizytówką domu. Bez wątpienia stabilność w całej konstrukcji jest głównym aspektem na, którym nam zależy. Również efekt wizualny nie może odstawać od reszty kompozycji.

Kostka brukowa ułożona przez naszą firmę jest wytrzymała na tyle by służyć kolejnym pokoleniom.

Perfekcjonizm w Brukero

Budowa i modernizacja dróg, placów wielkopowierzchniowych, placów prywatnych, chodników, krawężników z kostki betonowej jest naszym podstawowym profilem usług. Drogi z Kostki Brukowej to nasza specjalność a nasi pracownicy to prawdziwi eksperci w swoim fachu. Przed rozpoczęciem układania nawierzchni z kostki brukowej trzeba sprawdzić, czy kostki nie są uszkodzone i w razie potrzeby od razu reklamować wyrób u sprzedawcy. Po wbudowaniu takich kostek w nawierzchnię reklamacja nie będzie możliwa.

W okresie objętym gwarancją sprzedawcy i producenci kostek brukowych nie odpowiadają za uszkodzenia mechaniczne, które wynikają z wadliwego wykonania nawierzchni. Warto więc zwrócić uwagę na kilka podstawowych zasad układania kostek brukowych. W Brukero sprawdzamy każdy szczegół by nasze wykonanie obyło się bez większych problemów oraz powtarzania czynności.

 

Nie marnujemy czasu na sprawdzanie technik, ponieważ posiadamy wiedzę według naszych dotychczasowych doświadczeń, która sugeruje nam w jaki sposób działać.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Przez ostatnie lata osiągaliśmy wiele sukcesów ale nie poprzestajemy na samych laurach i wciąż dajemy z siebie 100% przy każdym projekcie. Poświęcamy należytą uwagę zarówno powierzanej nam pracy, jak i oczekiwaniom konkretnego klienta.

Lubimy ciekawe wyzwania i nie boimy się nowatorskich aranżacji.

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy