brukarstwo Wesoła

Kompleksowe usługi brukarskie Wesoła

Kompleksowe usługi brukarskie świadczone przez nasz wykwalifikowany, w pełni profesjonalny zespół brukarzy, to najlepsza z możliwości, jakie możesz wybrać. Działamy na terenie Wesołej od lat, w ciągu których udało nam się zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę. 

W przeciwieństwie do konkurencyjnych firm, my kompleksowo zajmujemy się ułożeniem kostki. Usługa obejmuje zarówno doradztwo, dobór materiałów, przygotownie podłoża, jak i samo ułożenie kostki oraz posprzątanie po zakończeniu prac.
Z nami masz pewność, że bruk zostanie zamontowany poprawnie, a sama praca będzie najwyższej jakości. 

Każda z naszych usług objęta jest pisemną gwarancją!

 


Naszym klientom, zarówno indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom, zapewniamy:

indywidualny dobór rozwiązań

użycie wysokiej klasy materiałów zakupionych w promocyjnych cenach u naszych partnerów

wymierzenie ilości potrzebnej kostki

utwardzenie i wzorcowe przygotowanie podłoża pod kostkę

wywóz ewentualnych nadwyżek ziemi

dobór grubości kostki do rodzaju przyszłego użytkowania

układanie wzorów na życzenie zleceniodawcy

brak dopłat za materiał, który nie zostanie zużyty

ekspresowy dowóz elementów, których zabrakło 

stworzenie odwodnienia

indywidualne projekty, także w ogrodach 

solidną wycenę i terminowe zakończenie prac 

 

Współpracując z naszymi pracownikami, masz pewność, że prace zostaną wykonane wzorcowo, a Ty nie będziesz musiał niczego poprawiać, ani naprawiać przez długi czas od zakończeni inwestycji.

Co brukujemy?

Nasz zespół wybrukuje wszystko, co będziesz chciał.
Mamy doświadczenie w tworzeniu rozległych parkingów, podjazdów, ścieżek, alejek, chodników, klombów, schodów, obudowie pojedynczych elementów. 
Tworzymy nawierzchnie do użytkowania pieszego, a także te, których wytrzymałość pozwala nawet na wzmożony ruch pojazdów mechanicznych. 
Niejednokrotnie układaliśmy kostkę różnych kształtów i kolorów. Tworzone przez nas wzory niejednokrotnie przykuwają uwagę, uzupełniając efekt wizualny domu.

Kosta jest materiałem, który stosowany może być wszędzie. Łatwa w demontażu, naprawie, wymienie niewielkich fragmentów, rekomendowana zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.
Specjalistyczny sprzęt, jakim dysponujemy, pozwala nam na docinanie poszczególnych elementów i brukowanie w miejscach trudnodostępnych.

Pracujemy zarówno na powierzchniach płaskich, gdzie przygotowanie pod inwestycje nie jest skomplikowane, jak i tam, gdzie nie każdy brukarz podejmie się pracy. Zabezpieczamy skarpy, brukujemy na terenie nierównym, pełny pagórków. Jesteśmy w stanie stworzyć wokół Twojego domu sprawnie działający system.
W ofercie znajdziesz usługi nie tylko dla miłośników betonu, ale także przyrody. Projektujemy alejki i ścieżki, ułatwiające dostęp do przydomowego ogródka, tworzymy zejścia od oczek wodnych, obudowujemy klomby, zajmujemy się brukowaniem kweitników, a także innych elementów ozdobnych.

 

Nie zwlekaj i skorzystaj z usług profesjonlanych brukarzy. Wycenimy, zaproponujemy rozwiązania, zadzwoń!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy