brukarstwo Sulejówek

Brukowanie w Sulejówku 

Kompleksowe usługi świadczone przez BRUKERO w Sulejówku to sznasa na nawierzchnię bez błota, wykonaną w wysokim standardzie, niezależnie od powierzchni prac, stosowanych materiałów i nierówności, jakie obserwujesz na swojej posesji.

Świadczymy prace dla klientów indywidualnych, gdzie układamy z kostki podjazdy, podwórka, projektujemy klomby, wymijamy drzewa, obudowujemy poszczególne elementy, które stoją wewnątrz palnowanej inwestycji. Korzystający z naszych usług przedsiębiorcy i instytucje państwowe, cieszą się ze świetnie wykonanych parkingów, chodników, ścieżek, wszelkiego rodzaju fragmentów wykonanych z kostki brukowej bądź granitowej, bo to właśnie głównie z tymi materiałami pracujemy. 

 

Dlaczego profesjonalny brukarz?

Jesteśmy w pełni profesjonlaną i wykwalifikowaną brygadą brukarską, która może zapewnić Ci świetne wykonanie kostki brukowej przy Twojej własności. W przeciwieństwie do przypadkowych pracowników, zapewniamy Ci kompleksową usługę, od A do Z. Z nami nie musisz martwić się o żaden z aspektów prac brukarskich. Nie zostaniesz zmuszony do zajmowania się materiałami ani utylizacją ewentualnych resztek, czy też ziemi.

Nasze prace przebiegają sprawnie i szybko, a przede wszystkim solidnie.
Korzystając z naszych usług, masz pewność, że:

- profesjonalnie dobierzemy materiały, także te montażowe

- wyrównamy teren pod kostkę 

- utwardzimy podłoże

- wywieziemy zalegającą ziemię

- nie narazimy Cię na żadne dodatkowe koszty

- ustalimy cenę inwestycji przed jej rozpoczęciem, a ona nie wzrośnie

- dokładnie wymierzymy ilość potrzebnej kostki

- w razie niedoboru materiałów - dowieziemy je

- zabierzemy za sobą nadwyżkę kostki, za którą nie zapłacisz ani grosza

- po zakończeniu prac wystawimy gwarancję na nawierzchnię, obejmującą 3 lata 

- ułożymy wzory, także te mniej popularne

- zajmiemy się utwardzeniem i zabezpieczeniem przed osunięciami wszelkiego rodzaju skarp

- zagwarantujemy szybką, sprawną pracę w miłej atmosferze

- bezpieczeństwo pracowników, a także Państwa mienia 

 

Jako zespół, który zarówno z kostką brukową, jak i granitową pracuje od wielu lat, dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem brukarskim, umożliwiającym nam docieranie do miejsc trudnodostępnych, gdzie inni nawet nie próbują działać.
Posiadanie parku maszynowego, pozwala nam na docinanie poszczególnych elementów zgodnie z wymaganiami, jakie stawia przed nami teren, na którym brukujemy. Układamy wzory, co zakrawa niejednnokrotnie na pracę artystyczną.
W ofercie znajdziesz kostki kolorowe, a także zupełnie standardowe, a nasi pracownicy pomogą w znalezieniu indealnych rozwiązań dla Ciebie.

Dlaczego kostka brukowa?

Dlaczego to właśnie kostkę rekomendujemy naszym klientom? 
Jest to trwały materiał, który umożliwia nam szerokie pole manewru. Możemy przycinać go niemalże dowolnie, układać tak, jak klient chce.
Kostka pozwala na stworzenie trwałej, funkcjonalnej nawierzchni, uchroni Cię przed błotem i wilgocią.

Dla klientów, którzy stawiają na zieleń wokół posesji, mamy do zaoferowania ciekawe rozwiązania ścieżek, z których stwarzane są alejki umiejscowione pomiędzy klombami, które mogą zostać stworzone właśnie z kostki.

 

Nie zastanawiaj się dłużej, zadzwoń i dowiedz się, co mamy do zaoferowania! 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy