Układanie kostki brukowej Ząbki

Brukujemy w Ząbkach 

                                                                                                               

   Firma "BRUKERO" świadczy usługi brukarskie kompleksowo (usługa + materiał ) na terenie miasta Ząbki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom, specjalistom w dziedzinie brukarstwa i betonów, prace brukarskie przebiegają szybko i płynnie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości usług. Posiadając szeroko rozwinięty park maszynowy jestesmy w stanie dostarczyć wszelki potrzebny materiał na budowę w szybkim czasie i zgodnie z harmonogramem prac i dostaw. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta z wykonanej przez nas usługi, mając na względzie że nawierzchnia z kostki brukowej to "inwestycja na lata" i nie zmieniamy jej często. Wszystko co robimy robimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, dlatego zapewne efekt naszych prac jest tak widoczny i zauważalny. Trwałośc i estetyka wykonanej inwestycji jest dla nas priorytetem, dlatego też do realizacji inwestycji wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej jakości wiodących producentów. Na wykonane usługi wystawiamy pisemną gwarancję na okres 36 miesięcy ( 3 lata ). Swoją ofertę kierujemy do firm dużych i małych ( hale, parkingi, drogi), a także do klientów indywidualnych (posesje prywatne, pot. podwórka). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Wystarczy skontaktować sie z nami telefonicznie i umówić na spotkanie z naszym doradcą. Na miejscu dokonamy pomiaru a zarazem wyceny inwestycji, a także doradzimy przy zagospodarowaniu nawierzchni z kostki brukowej i powierzchni wokół. W przeciwieństwie do przypadkowych pracowników - nie będziemy działać na oślep i narażać Cię na dodatkowe koszty. Do pracy podchodzimy na poważnie, byś mógł się cieszyć funkcjonalną nawierzchnią!

 

W naszej ofercie znajdziesz każdą z usług brukarskich:

 

*parkingi, duże place

 

*drogi dojazdowe ( pod obciążenia do 50t.)

 

*powierzchnie wokół magazynów i hal

 

*place zabaw

 

*podjazdy na posesjach prywatnych

 

*chodniki, alejki, opaski wokół domu

 

*tarasy i schody

 

*demontaż kostki i ponowny montaż 

 

*naprawy brukarskie

 

 

 

     oraz inne usługi bezpośrednio z tym związane:

 

 

 

*roboty ziemne ,tj. korytowanie podłoża, wywóz urobku, niwelacja terenu

 

*odwodnienia terenu

 

*studnie chłonne odprowadzające wodę z nawierzchni

 

*kucie betonu

 

 

 

Zalety usług kompleksowych usług brukarskich w Ząbkach 

 

 

1. Zajmujemy się dostawą wszystkich materiałów i ustalamy ich harmonogram ( klienta nie interesuje zupełnie nic, nie musi martwić się czy materiały zostaną dowiezione na budowę na czas). Odpowiadamy za ilość materiałów potrzebnych do realizacji usługi, ewentualną nadwyżkę zabieramy, zaś braki dowozimy.

2. Jako sprawdzony wykonawca z wieloletnim doświadczeniem na rynku możemy zaoferować naszemu klientowi korzystniejszą cenę niż producent według cennika detalicznego.

3. Wystawiamy gwarancję na wykonaną usługę, gdyż to my stosujemy odpowiednie materiały.

4. Ze względu na doskonałą znajomość branży brukarskiej, możemy zaoferować innowacyjne materiały najwyższej jakości , tak aby służyły one latami.

5. Bezstresowa obsługa klienta (gwarantowany spokój)

 

Zapraszamy do współpracy.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, mniejszymi i większymi firmami, jak i z przedsiębiorstwami, instytucjami państwowymi i

 każdym, kto będzie chciał podjąć z nami współpracę. 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu i współpracy