Zadzwoń do nas Zadzwoń: +48 797 118 620

brukarstwo Konstancin Jeziorna

Brukarstwem na szeroką skalę zajmujemy się od lat. Świadczymy usługi klientom indywidualnym, przedsiębiorstwom, mniejszym i większym firmom, a także instytucjom państwowym. 
Korzystanie z usług brukarskich, które znajdziesz w ofercie firmy BRUKERO jest gwarancją zadowolenia, niezależnie od tego, co będziesz chciał wykonać i jakie materiały wybierzesz - my sprostamy wszystkim wymaganiom!

 

Brukarstwo Konstancin Jeziorna 

Brukarstwo Konstancin Jeziorna to tylko jedna z licznych usług, jakie oferuje nasz zespół. 
Układamy kostkę zarówno w tejże miejscowości, jak i we wszystkich okolicznych dla stolicy. Dojeżdżamy do naszych klientów, pokonujemy dystans do kilkudziesięciu kilometrów, a ponadto staramy się stale poszerzać zakres naszej działalności.

 

W naszych pracach stosujemy nowoczesne technologie i rozwiązania. Wykwalifikowany personel został wyposażony w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, który umożliwia nam prace w niecodziennym terenie, gdzie inne ekipy brukarskie nie podejmują się zleceń.
Zajmujemy się zarówno kostką brukową, jak i granitową. Wykonujemy nawierzchnie na powierzchniach płaskich, a także w pobliżu skarp i nasypów. 

Z nami nie musisz martwić się o wiedzę, doświadczenie i kompetencje personelu, który niezwykle poważnie podchodzi do każdego powierzonego mu zadania, traktując każde z nich bardzo indywidualnie, dobierając materiały z należytą starannością. 
Jako profesjonaliści, nie narazimy Cię na dodatkowe koszty związane z koniecznością wprowadzenia jakichkolwiek poprawek. Po zakończeniu prac, nie musisz martwić się o jakiekolwiek trudności, bowiem każdy z przygotowanych przez nas elementów jest najwyższej jakości i będzie bezbłędnie pełnił powierzone mu zadania przez lata, bez remontów i napraw. 

 

Na co możesz liczyć korzystając z profesjonalnych usług brukarskich?

Wielu z nas, wybierając ekipę wykonującą poszczególne usługi brukarskie, kieruje się główne ceną.

Jednak nie zawsze taniej jest lepiej, a to, co wydaje nam się droższe, może okazać się zdecydowanie korzystniejszym wyborem, także pod względem finansów. 
Podejmując współpracę z nami, możesz liczyć nie tylko na profesjonalne utwardzenie terenu, dobór materiałów stosownych dla ruchu, jaki będzie odbywał się po kostce, ale także na:

- zniżki na materiały
- odbiór nadwyżek kostki, za które nie zapłacisz
- dowiezienie brakujących elementów w ekspresowym tempie
- gwarancję obejmującą trzy lata, która zapewni Ci bezpłatne usuwanie usterek wynikających z zaniedbań pracowników

Ponadto profesjonalne usługi brukarskie to także szeroki zakres napraw i usług konserwaycjnych. 
To my podejmiemy się tworzenia nie tylko powierzchni płaskich, ale także schodków, kwietników, klombów.

 

Przed rozpoczęciem prac, możesz liczyć na przedstawienie projektu, z użyciem różnych kształtów i kolorów kostek. Jeśli zajdzie taka potrzeba, zaproponujemy Ci rozwiązania sprawdzające się w ogrodzie i współgrające z jego aranżacją.

Wyceniamy naszą pracę przed rozpoczęciem działań, a Ty nie musisz martwić się o to, że cena wzrośnie, bowiem pozostaje taka, jaką zadeklarowaliśmy!

Ostatnio wykonane układanie kostki brukowej
układanie kostki grodzisk | układanie kostki michałowice | układanie kostki piastów | układanie kostki babice | układanie kostki ożarów | układanie kostki piaseczno | układanie kostki pruszków układanie kostki brukowej Ząbki układanie kostki brukowej Sulejówek układanie kostki brukowej Warszawa Wawer
Specjalizacja: Układanie kostki brukowej
Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
Telefon: +48 797 118 620
Telefon: brukero@wp.pl
Projekt i wykonanie: E-GRUPA
© 2019 brukero.pl. wszelkie prawa zastrzeżone.